На озброєння української армії надійшли нові бронеавтомобілі (ФОТО)

Днями столичне НВО «Практика» передала партію з десяти бронеавтомобілів «Козак 2» в Збройні сили України. Машини були виготовлені на замовлення Міністерства оборони. Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Autocentre.ua.

Нагадаємо, що бронеавтомобіль «Козак 2», створений на вузлах і агрегатах IVECO EuroCargo (4х4), випускається серійно з липня 2015 року. За цей час виготовлено близько 100 машин, які надійшли в Національну Гвардію і Прикордонну Службу. А 21 березня 2017 року Міністр оборони України Степан Полторак підписав указ №158 про прийняття машини на озброєння ЗС України.

В основі «Козак-2» лежить повнопривідне шасі вантажного автомобіля IVECO EuroCargo, яке розраховане на повну масу в 15 тонн. Гордість машини – броньований кузов, виготовлений з 12-мм стали фінської марки «Мінілюкс Протекшн», що відповідає класу захисту 2-го рівня по STANAG.

В машині застосовано метод рознесеного бронювання: простір між сталевими листами заповнюють протиосколковим прошарком зі спеціального матеріалу. Потрібно відзначити, що «Козак-2» має V-образне днище, що дозволяє протистояти підриву міни в тротиловому еквіваленті до 6 кг.

Що стосується технічних параметрів, то машина отримала турбодизель IVECO з робочим об’ємом 5,9 літра и потужністю у 280 к.с.

 


Не пропустіть