Renault представила оновлений Megane (фото)

Оновлене сімейство моделі Renault Megane з’явиться на європейському ринку цього літа.

Французька компанія повідомила про оновлення всієї лінійки Renault Megane – від базової моделі до «зарядженої» версії RS Trophy. У зовнішньому вигляді автомобіля зміни носять більше косметичний характер.

Тепер вся світлотехніка моделі буде світлодіодною, це стосується як головної оптики, так і «протитуманок» із задніми ліхтарями. Також була модернізована решітка радіатора і передній бампер.

З інших оновлень Renault Megane варто відзначити інші набори 16- і 18-дюймових колісних легкосплавних дисків, а також нові кольори для кузова – Highland Grey, Baltic Grey і Solar Copper. У салоні авто з’явиться 10,2-дюймовий екран цифровою приладової панелі, доповнений 9,3-дюймовим сенсорним дисплеєм. Крім того, розробники запропонують клієнтам модернізовану центральну консоль й інше оформлення кліматичної системи.

В арсеналі оновленого Renault Megane з’явиться гібридна версія PHEV під назвою E-Tech, яка буде базуватися на 1,6-літровому бензиновому моторі, двох електродвигунах і акумуляторі на 9,8 кВт-год. На одній електричній тязі автомобіль зможе проїхати до 50 км. Також будуть представлені і традиційні модифікації з ДВЗ. Мова йде про 1,3-літровий бензиновий двигун TCe, який може видавати 115, 140 і 160 к.с.. Дизельна версія також буде знаходитися в лінійці Megane – це 1,5-літровий агрегат Blue dCi потужністю 95 або 115 к.с..


Не пропустіть