На тестах помічений новий компактний кросовер Mercedes-Benz GLB (ФОТО)

Німецький преміальний бренд Mercedes-Benz вивів на дорожні тести новий компактний кросовер Mercedes-Benz GLB, який базується на шасі компактного хетчбека Mercedes-Benz A-Class. Очікується, що модель отримає оригінальний дизайн кузова і складе конкуренцію BMW X1 і Audi Q3.

На сторінках британського автомобільного видання Autocar з’явилися свіжі шпигунські фото нового компактного кросовера Mercedes-Benz GLB. Що стосується зовнішності, то модель отримала досить масивну передню частину кузова, проте не можна виключати, що даний елемент є підробленою кузовний панеллю, що приховує справжню зовнішність до публічної прем’єри. Також автомобіль примітний масивними ґратами радіатора і різкими рисами задньої частини кузова.

Новий Mercedes-Benz GLB спроектований на базі виробничої платформи MFA, яка також лягла в основу нового покоління Mercedes-Benz A-Class. Очікується, що модель розташується в компактному сегменті SUV, але при цьому отримає пневматичну підвіску і повний привід.

Що стосується технічних характеристик, то новий Mercedes-Benz GLB, як очікується, отримає лінійку бензинових і дизельних моторів, а також плагін-гібридне виконання. Не виключено, що пізніше буде представлена ​​«заряджена» версія від AMG.


Не пропустіть