Nissan Qashqai 2017 року: перше знайомство (ФОТО)

Щоб познайомитися з оновленим Nissan Qashqai 2017 року, ми вирушили до Відня. Де і з’ясовували, що, як і навіщо було покращено в Ніссан Кашкай

Згадуючи як виглядав Ніссан Кашкай першого покоління, я б сказав, що його дизайн змінювався від простого до складного. І Nissan Qashqai 2017 роки тільки підтверджує мої умовиводи. Після рестайлінгу передня частина моделі другого покоління виглядає досить космічної.

І я не випадково застосував це слово. Не тільки зовні машина стала нагадувати космічний човник з фантастичного фільму. При її створенні використана ідея зі світу авіаційних і аерокосмічних технологій.

До власника авто стало більш доброзичливе. Особливо в новій флагманській комплектації Tekna +. Шикарно виглядають сидіння з цікавою 3D-обробкою середньої частини.

В автівці стало тихіше, а підвіска м’якше відпрацьовує нерівності. І поки не розкручуєш 1,6-літровий 130-сильний турбодизель до високих оборотів, ніщо не заважає насолоджуватися звучанням акустичної системи BOSE Premium.

Втім, як раз на невисоких оборотах мотор радує хорошою тягою, а безступінчатий варіатор CVT XTronic – швидкодією. Так що ми легко перелаштовуємося і пірнаємо в повороти віденських вуличок і хвацько проходимо повороти гірських серпантинів.

Так само на оновленому Nissan Qashqai 2017 року – на першому з європейських авто компанії, дебютує і система автономного управління ProPILOT. Але, поки вона не запрацювала на повну силу, ми заручилися підтримкою нових систем, що забезпечують безпеку.

А ось які нові можливості розкрив нам оновлений Nissan Qashqai 2017 року.


Не пропустіть