Тест-драйв Volkswagen Tiguan 2018 виявив проблеми в роботі двигуна (ФОТО)

0

Експерти автомобільного порталу Motor Trend взяли участь в тест-драйві Volkswagen Tiguan 2018 модельного року. Під час випробування виявилося, що нова генерація позашляховика має проблеми в роботі силового агрегату.

У салоні нового Volkswagen Tiguan розмістилися сім посадочних місць, але сидіння останнього ряду експерти назвали недостатньо функціональними. Збільшення габаритних розмірів автомобіля відбилося і на його масі – вже в базовій комплектації машина стала важчою 168 кілограмів. Дорожні тести показали, що 2,0-літровий мотор з турбонаддувом потужністю в 184 к. с. не справляється з таким навантаженням.

Volkswagen Tiguan оснащується 8-швидкісною трансмісією, до роботи якої у фахівців не виникло нарікань. З 0 до 100 км/год позашляховик розганяється за 4,5 секунди. Навіть на високих швидкостях керованість не підводила, завдяки проробленій підвісці, однак вона виявилась не надійною: до кінця тест-драйву виникли сторонні шуми.

Експерти заявили, що не змогли домогтися гарної маневреності на звивистій дорозі. Кермо моделі поверталось занадто легко, а між передньою і задньою частиною авто було мало «взаємодії».

Попри усі недоліки Volkswagen Tiguan відмінно долав горбисту дорогу незалежно від режиму управління.


Не пропустіть