В поліції розповіли, в яких випадках авто не евакуюватимуть

У Департаменті патрульній поліції підготували відповіді на найпоширеніші запитання про евакуацію авто.

Якщо патрульні поліцейські виявляють автомобіль, який здійснює зупинку чи стоянку з порушенням ПДР та суттєво перешкоджає дорожньому руху, вони повинні здійснити його тимчасове затримання – викликати евакуатор і відправити такий автомобіль на штрафмайданчик.

У випадках, коли водій присутній на місці події, евакуація автомобіля-порушника не здійснюється. Патрульний поліцейський виписує водієві штраф, після чого той повинен прибрати автомобіль з місця, де паркування, зупинка чи стоянка заборонені.

Якщо ж водій з’являється на місце вже після того, як поліцейський викликав евакуатор, виклик евакуатора відміняється і евакуація не проводиться, навіть якщо евакуатор уже прибув за таким викликом.

У патрульних поліцейських дуже щільний графік чергування, вони максимально швидко опрацьовують виклики, тому не мають змоги чекати на водіїв, що порушили правила паркування, зупинки та стоянки.

У разі, якщо авто немає на місці, водій повинен зателефонувати на 102 або на гарячу лінію патрульної поліції за номером (044) 287 82 82, аби перевірити, чи не евакуйовано його автомобіль на штрафмайданчик. Черговий підкаже, куди звертатися далі для складання відповідних адміністративних матеріалів, після чого ви зможете забрати автомобіль зі штрафмайданчика.

Якщо ж машину викрали, слід звернутися до районного управління поліції.

Джерело: Ліга.Законзагрузка...

загрузка...