Названо головні небезпеки старих автомобільних шин

Твоя МАШИНА розповість про те, які небезпеки може приховувати стара гума.

Купівля старих шин може виявитися досить привабливою пропозицією, однак деякі навіть не здогадуються про «підводні камені» таких шин.

Перш за все варто пам’ятати про те, що трирічні, чотирирічні або більш старі шини можуть піднести безліч неприємних сюрпризів. Незважаючи на те, що вони знаходяться в прекрасному стані, покладатися на них як на нові не варто, зважаючи на втрату їх еластичності.

Як правило, максимальний термін експлуатації шин становить 10 років, при цьому допускається зберігання на складі до 5 років до моменту початку експлуатації. Незалежні дослідники також встановили, що вже на третій рік зимові покришки втрачають свої властивості і потребують заміни.

На «тривалість життя» покришок впливають такі чинники як: яскраве сонце, вода і реагенти. Негативно впливає також довгий простій автомобіля і зберігання не прикритої гуми на балконі або даху гаража. Для захисту рекомендується застосовувати спеціальні аерозолі, які також називають «кондиціонером для шин», що дозволяють запобігти розсиханню гуми.

Важливо пам’ятати про те, що на стан шин впливає і стиль водіння. Часті прискорення і гальмування на надмірно накачаних або недокачаних покришках ведуть до їх швидшого зносу.загрузка...