Рух по Кримському мосту перекриють: відомі подробиці

Рух по Кримському мосту перекриють вже з 1 травня. До Асоціації вантажних перевізників та експедиторів Криму надходять звернення автомобілістів, які пишуть про раптову появу табличок із зазначенням про швидке припинення руху. Про це пишуть росЗМІ.

“Перевізники кажуть, що по той бік мосту бачили інформаційні таблички, і інспектори ДАІ попереджали їх, що буде закриття мосту, і навіть про те, що знову мобілізуються пороми. У нас була просто купа звернень”, – повідомив голова Асоціації Анатолій Цуркін.

За словами водіїв, рух по мосту буде закрито на все літо. Автомобілісти і перевізники шоковані, оскільки, якщо рух на Кримському мосту перекриють, їм доведеться користуватися поромами, що призведе до масштабних фінансових втрат.

Спочатку в росЗМІ повідомляли, що міст буде закритий тільки для великовантажного транспорту. Пізніше з’явилося нове роз’яснення — рух закриють з червня 2019 року для всіх видів транспорта, коли встановиться температура понад 32 градусів за шкалою Цельсія.

Багато росіян за роки будівництва Кримського мосту через Керченську протоку визнали, що насправді він не потрібен ні РФ, ні Україні. Незважаючи на запуск повноцінного автомобільного руху по Кримському мосту у травні-вересні 2018-го, ціни у Криму вперто повзуть вгору. Згідно з даними Кримстата, за рік продукти на півострові подорожчали майже на 9%. Найбільше зросли ціни на цукор, яйця, м’ясо і птицю.

Деякі оптимісти сподіваються, що запуск залізничної частини переправи вирішить проблему із зростанням цін. Але більшість кримчан не впевнені, що їх життя від цього покращиться.

Джерело today.ua


загрузка...


загрузка...