В Україні треба запровадити жорстокі покарання для водіїв, – експерт

«Світовий досвід свідчить, що не так ув’язнювати потрібно, як визнати того, хто спричинив ДТП, винним. Необхідно, щоб він заплатив величезну компенсацію родині, яка втратила годувальника. Необхідно відібрати в нього все – автомобіль, квартиру, продати, а гроші віддати родині, яка втратила годувальника. Саме такі радикальні заходи необхідно вживати сьогодні», – заявив Михайло Берлін, голова правління ГС «Всеукраїнське партнерство заради безпеки дорожнього руху» в інтерв’ю kyivtv.

В Україні прийняли «Стратегію підвищення безпеки дорожнього руху», але ніяких змін не відбулося, – зазначив експерт. Безкарність винуватців, які мало не щодня скоюють смертельні аварії, сьогодні вже й не дивують. І поки до поліпшення невтішної статистики ще далеко.

Вкотре згадати про тотальну безкарність винуватців страшних аварій змусила смертельна ДТП, яка трапилася цими вихідними в Одесі.

За словами експертів, подібних ситуацій було б менше, якби були жорсткішими покарання – позбавлення волі вже за саме водіння на підпитку.

В Україні зменшити кількість аварій та смертей на дорозі покликана «Стратегія підвищення безпеки дорожнього руху», яку Кабмін ухвалив наприкінці минулого року. Однак поки зрушень у цьому напрямку немає. А тому за словами Михайла Берліна, без системної роботи та дієвих жорстких покарань на швидке зменшення кількості ДТП годі чекати.загрузка...


загрузка...