В Укравтодорі розповіли, коли збудують транспортний коридор Go Highway

Виконуючий обов’язки голови Укравтодору Славомір Новак прогнозує завершення ремонту транспортного коридору Go Highway за 3 роки. Про це він повідомив сьогодні під час форуму Європейської бізнес асоціації, передає кореспондент РБК-Україна.

«Для нас пріоритетний проект транснаціонального транспортного коридору Go Highway, який об’єднує порти Чорного моря (Одеса – Миколаїв – Херсон) з портами Балтійського і Північного морів. За три роки ми повністю відремонтуємо цей коридор і таким чином на цій основі ми зможемо почати переговори з приватними інвесторами і європейськими банками про фінансування подальшого розвитку, реконструкції та підвищення категорій до повноцінних автобанів цього коридору через три-чотири роки», – сказав він.

Новак додав, що на реалізацію проекту в цьому році було виділено 4 млрд гривень і ще 4 млрд гривень буде виділено в наступному.

Нагадаємо, 21 березня Кабінет міністрів України затвердив державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки.загрузка...


загрузка...