В Україні представили турецькі автобуси

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, автобуси відомого турецького бренду Otokar представлені в Україні.

Про це повідомили в прес-службі офіційного дилера Otokar в Україні, компанії «Авторегіон». За даними компанії, Otokar має 55 річний досвід в автомобілебудуванні і є лідером продажів на ринках Європи (Франція, Німеччина, Бельгія, Польща, Румунія, Болгарія, Італія та Іспанія), Азії та Північної Африки.

Модельний ряд закриває всі сегменти автобусів, за винятком автобусів для міжнародного сполучення преміум сегменту.

У сегменті міських автобусів виробник пропонує автобуси SultanCity малого класу з полунизьким рівнем підлоги, пасажиромісткістю до 40 пасажирів, а також низькопідлоговий SultanCityLF пасажиромісткістю 60 пасажирів при довжині автобуса до 9 м.

Для перевезень в містах пропонуються 12 метрові і 18 метрові автобуси Otokar Kent, повної пасажиромісткісті 100 і 160 пасажирів відповідно.

У всіх моделей автобусів для приміських перевезень передбачена опція перевезення пасажирів в інвалідних колясках. З широкого модельного ряду цього сегмента варто відзначити приміський автобус Otokar Territo. В автобусі встановлені зручні сидіння для 63 пасажирів, а загальна пасажиромісткість становить 90 пасажирів.

Сегмент автобусів міжміського сполучення представлений двома моделями Sultan і Ulyso. Автобус моделі Sultan має дві модифікації: пасажиромісткістю 32 і 36 пасажирів відповідно. Автобуси Ulyso мають пасажиромісткість 43 пасажири і покращений комфорт.

При виробництві автобусів використовують вузли та комплектуючі тільки провідних світових брендів. Для автобусів створені спеціальні шасі, індивідуально для кожної з модифікацій автобусів.

На всіх автобусах для європейського ринку встановлені двигуни Cummins, виготовлені на заводах в Англії. Завдяки цьому ресурс двигуна до капітального ремонту складає не менше 1 000 000 км пробігу.

Всі автобуси відповідають екологічним стандартам Євро 6 і мають європейські сертифікати безпеки.

Основний модельний ряд в Україні складають моделі Otokar Navigo 7.7, Navigo 8.4, Navigo C міський, Territo, Ulyso T.загрузка...

загрузка...