Названий кращий автомобіль року

У Нью-Йорку, на міжнародному автосалоні було оголошено переможця премії World Car Awards 2019. Ним став британський електромобіль Jaguar I-Pace.

Про це пише Твоя МАШИНА з посиланням на сайт «Укравтопрому».

Jaguar I-Pace був вибраний з початкового списку 40 учасників з усього світу, а потім з короткого списку – трьох фіналістів, оголошеного в Женеві 5 березня. До трійки кращих в світі в 2019 році увійшли: Audi e-tron, Jaguar I-Pace і Volvo S60/V60.

Крім титулу «Автомобіль року», Jaguar I-Pace здобув перемогу в номінаціях “Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року” і “Кращий дизайн”. Це перший випадок в історії премії, коли одна модель отримала відразу три нагороди.

Варто відзначити, що звання «Автомобіль року» компанія Jaguar Land Rover отримує вже вдруге. Попереднім переможцем ставала модель Jaguar F-Pace в 2017 році. Крім цього, вона виграла в номінації «Кращий автомобільний дизайн року».

Кращим міським автомобілем на World Car Awards визнали Suzuki Jimny, кращим люксовим – Audi A7, а кращим гіперкаром – McLaren 720S.

Кандидатів на премію оцінювало міжнародне журі з 86 найдосвідченіших і авторитетних автожурналистов з 24 країн світу.

Для довідки, в Україні в першому кварталі поточного року було зареєстровано 32 автомобіля моделі JAGUAR I-Pace. В результаті цей автомобіль став лідером українського ринку нових електромобілів.загрузка...

загрузка...