Mercedes S-class 2021 отримає пневматичну підвіску E-Active Body Control

Нова генерація розкішного німецького седана отримає пневматичну підвіску E-Active Body Control. Даною системою також укомплектовані кросовери GLE і GLS. Підвіска здатна підняти одну зі сторін седана, щоб уникнути великого рівня руйнувань.

Однією з найбільш значних змін, які ми помітимо у представницького седана Mercedes-Benz S-Class 2 021 модельного року, буде E-Active Body Control. Дана гідропневматична підвіска використовується в кросоверах Mercedes GLE і GLS. Суть роботи подібної системи полягає в тому, що заслінка в кожному колесі з двома робочими камерами наділена регульованим клапаном і резервуаром гідравлічного тиску, який піднімає авто вгору, вниз і в бік.
Частиною вдосконаленої системи E-Active Body Control виступає функція Pre-Safe Impulse Side.

Підвіска E-Active Body Control і система безпеки Pre-Safe Impulse Side control будуть змінюватися опціонально для нового S-class. Також важливим аспектом стане E-Active Driving Control, який може сканувати дорогу попереду — особливо в їздовому режимі «Комфорт» і відповідним чином проводити коректування налаштувань підвіски.загрузка...


загрузка...