До кінця року камер автофіксації має стати в 6 разів більше

Камери автофіксації порушень правил дорожнього руху функціонують в Україні вже два місяці. Поліція констатує реальне зниження кількості зафіксованих порушень.

Як пише Сьогодні, з кожним днем ​​камери фіксують все менше порушень. Зокрема, другий місяць роботи камер по всій Україні показав, що водії все ж стали «слухнянішими». Втім кількість сукупних порушень ПДР за два місяці роботи камер – однаково вражає.

Так, за два місяці роботи нові камери автофіксації зафіксували понад 1 млн автомобілів, які перевищили швидкість.

«Зараз – понад 1 мільйон зафіксованих порушень ПДР. Крім того, кількість таких правопорушень знижується. Наведу такий приклад: в перші дні камери фіксували до 57 тисяч порушень, а зараз в середньому 10 тис. – 12 тис. за добу. Бачимо, що водії стали більш дисциплінованими», – розповідає перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Також відомо, що до кінця року в Україні планують в 6 разів збільшити кількість камер автофіксації порушень. Зараз їх встановлено 50 штук, але планується, що до кінця року завдяки місцевій владі з’явиться ще 250.загрузка...


загрузка...