В Україну їде новий 300-сильний Renault із витратою 0,7 л на 100 км: відео

Топове спортивне купе E-Tech 4×4 300 HP поповнило лінійку флагманського Renault Rafale 2024 модельного року. Як пише “Фокус”, новинка має потужний двигун, але мізерну витрату палива.

У рух цю модифікацію Renault Rafale з повним приводом приводять 1,2-літровий бензиновий турбомотор, а також два електричні двигуни, які сумарно здатні розвивати потужність до 300 кінських сил. Цього достатньо, щоб розганятися до першої сотні всього за 6,4 секунди.

Електромотори живить батарея на 22 кВт∙год, якої вистачає на 100 км поїздки суто на електричній тязі. У комбінованому режимі витрата бензину у купе становить мізерні 0,7 літра на 100 км. Але навіть при повному розряді батареї Rafale витрачає близько 5,8 літра на 100 км. Сумарний запас ходу купе становить 1000 км.

Ще одним технологічним нововведенням Renault стала поява активної підвіски, яка сканує поверхню попереду авто і попереджає про майбутні вибоїни.

В Україні модель Rafale останнім часом активно набирає популярності. Немає сумнівів, що гібридна версія авто також сподобається українським водіям. Ціни на новинку поки тримають у секреті.

Не пропустите

Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом Принять