Хитрощі досвідчених водіїв, які полегшать життя взимку

Головними проблемами експлуатації машини взимку є слизькі дороги, замерзання дверей і стекол, а також виїзди із заметів.

Головна порада для зимового використання автомобіля – це своєчасне «перевзування» з літніх шин. Крім цього, взимку радять збільшувати звичайну дистанцію до авто, а також знижувати швидкість під час їзди приблизно на 10 км/год. Експерти нагадують, що при виникненні заносу, завжди потрібно повертати кермо в сторону руху машини.

Якщо вранці до лобового скла автомобіля примерзли двірники, то на виручку прийде спеціальна «хімія» і скребок. Також краще перевіряти рухливість щіток вручну попередньо, щоб не пошкодити механізмів. А після включення обігріву салону не слід гаряче повітря відразу направляти на лобове скло, адже воно може тріснути через перепад температур.

Експерти радять не паркуватися взимку близько з місцями, де може потенційно працювати снігоприбиральна техніка. Щоб не промерзали дверні замки, слід наносити на них спеціальне мастило. При цьому використовувати окріп для цих цілей фахівці настійно не рекомендують.загрузка...