Fiat оновив кросовер 500X (ФОТО)

Італійський бренд Fiat представив лінійку нових компактних кросоверів Fiat 500X, яка була оновлена ​​до 2018 модельного року. Експерти відзначили, що список нововведень і перелік оснащення не зазнали суттєвих змін.

Згідно з даними європейських автомобільних видань, новий Fiat 500X 2018 модельного року в плані візуальних змін отримав мінімальну кількість нововведень – модель оснастили видозміненим захисним обвісом, а також зміненим бампером спереду. Крім того, замовникам моделі тепер доступні нові кольори кузова Donatello Bronze і Alpi Matte Green.

Поряд з цим варто відзначити, що найважливіші нововведення ховаються в салоні Fiat 500X 2018, де тепер уже в базовому виконанні є 7,0-дюймова мультимедійна система Uconnect, яка сумісна з додатками Apple CarPlay і Android Auto. Також є інтерфейси Bluetooth, AUX і USB.

В якості опції за додаткову плату замовники Fiat 500X 2018 зможуть отримати камеру заднього виду, інтегровану навігаційну систему TomTom 3D, а також набір зимових опцій. Вартість моделі буде розкрита вже найближчим часом.загрузка...