Водіям розповіли, як прибрати подряпини на пластику в салоні автомобіля

Якщо подряпався кузов, то допомогти може маляр. Але усунути пошкодження пластикової деталі можна і самому, передає «Твоя МАШИНА» .

Фарбований пластик

Такі деталі трапляються як в салоні, так і в екстер’єрі. Зазвичай вони гладкі і імітують алюміній або карбон. Глибокі подряпини на фарбованому пластиці можна прибрати тільки перефарбування. Слід пам’ятати, що спочатку треба нанести спеціальний грунт. Неглибоку ж подряпину можна просто відполірувати.

Глянцеві і «хромовані» поверхні

Така поверхня може бути як фарбованої, так і суто пластикової. У будь-якому випадку неглибокі подряпини можна спробувати відполірувати абразивними засобами на невисокій швидкості інструменту. Хромовані деталі найчастіше зроблені з пластика, і прибрати глибокі подряпини на них неможливо.

Термопластика

Великі подряпини на деталях з термопластика можна усунути за допомогою нагрівання. Для цього можна використовувати будівельний фен. Варто пам’ятати, що плавлення починається вже від температури 300 градусів. Подряпина під дією температури буде розгладжуватися сама, ніяких додаткових зусиль не потрібно.

Термореактиви

Реактопласти використовуються в автомобілях набагато рідше, але їх теж можна зустріти як в салоні, так і в екстер’єрі. У більшості випадків вони тверді і не еластичні. При цьому на нагрів не реагують, тому феном прибрати подряпину не вийде. Але може допомогти полірування абразивними матеріалами.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти