Назвали 5 коробок передач, від яких досвідчені водії тікають, як від вогню

Коробка передач є дуже важливою для автомобіля, тому до її вибору варто підходити відповідально. Експерти назвали КПП, яких варто уникати, передає «Твоя МАШИНА».

Механічна IB5

Ця коробка виробництва Ford набридатиме регулярними поломками. Зустрічається вона у моделях Focus та Fiesta. Особливо погано КПП поводиться з моторами потужністю понад 100 л. Найсильніше страждають підшипники та диференціал.

Варіатор Jatco JF011E

Це один із найпопулярніших варіаторів. Він зустрічається в машинах Nissan та Mitsubishi, а також Suzuki, Dodge та Jeep. Сталевий ремінь із безлічі стрічок у коробці дозволяє перемикати передачі непомітно. Але через нього і виникають основні проблеми, особливо під час пробуксування чи різкої манери їзди.

Гідромеханічна DP0

Ця коробка дуже популярна, зроблена вона французами. Коробкою оснащуються автомобілі Renault, Citroen та Peugeot. 2009 року коробку доопрацювали, але регулярні поломки не зникли. Коробка перемикається дуже хаотично, що дратує будь-якого любителя динамічної їзди.

Гідромеханічна Hydra-matic GM 6T30

Незважаючи на ненадійність, коробка залишається популярною. Найчастіше зустрічається у моделях Chevrolet та Opel. Проблеми виникають після 30 тис. км. Найчастіше проявляється перегрів та поломка гідротрансформатора. 2014 року коробку доопрацювали, але проблеми так і залишилися.

Автоматична DSG DQ200

Поширений 7-ступінчастий “автомат”, який з’явився на ринку у 2006 році на автомобілях Volkswagen та машинах інших дочірніх марок. Робота коробки нерідко викликає характерні посмикування і стусани, що призводить до занадто швидкого зносу всього зчеплення.


Джерело novate.ru
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти