Відмова від прогріву двигуна увійшла до шести шкідливих порад, здатних зіпсувати автомобіль взимку

Не всі народні поради однаково добрі. Іноді водіям не варто довіряти, передає «Твоя МАШИНА».

Усі хоч раз чули, що взимку машину мити не можна. Пов’язують це з тим, що різкий перепад температур шкідливий для ЛКП і призводить до корозії. Насправді не мити автомобіль усю зиму ще гірше. Справа в тому, що на кузові накопичуються дорожні реагенти, які негативно впливають на ЛКП та гумові деталі екстер’єру. Їх рекомендується видаляти хоча б один раз на тиждень.

Також після густих снігопадів радять приспускати колеса на 0,1–0,2 бар, що має спростити виїзд із засніженого паркування. Однак якщо зменшити тиск у шинах у теплому гаражі, то на морозній вулиці воно впаде вдвічі більше через зниження температури повітря. Таким чином, протектор почне зношуватися на 15% швидше, а також знизиться керованість та збільшиться витрата палива.

Також можна почути пораду взимку на парковці ставити машину на ручник. Але замість цього краще використовувати противідкатні бруски, каміння або цеглу. Справа в тому, що механізм ручного гальма взимку може примерзнути, що обіцяє великі проблеми.

За невеликих холодів водії кажуть, що прогрівати мотор не треба. Це аргументовано інформацією із автомобільних інструкцій. Така порада там дійсно є, ось тільки в сильний мороз силова установка автомобіля і коробка передач будуть відчувати масляне голодування, а холодне і густе масло не зможе швидко дістатися до деталей, що труться.

Цікаві поради можна почути і щодо розморожування дверей та шибок. Важливо пам’ятати, що заледенілі двері не можна різко смикати, також заборонено поливати замки і дверний отвір гарячою водою. Можна скористатися спеціалізованою хімією, але важливо враховувати, що спирт у складі може пошкодити ЛКП.

Також автолюбителі рекомендують використовувати WD40 у будь-якій незрозумілій ситуації. Якщо вірити рекомендаціям, WD40 допомагає розморозити замки, прибрати бітумні плями з кузова, змащувати все що тільки можна і має безліч застосувань. Частково рекомендації правильні, ось тільки ефект від них триває недовго, а на кузові та склі залишаються жирні масляні плями.Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти