Рейтинг французьких автомобілів, які по надійності не поступаються японським

До продукції французького автопрому українці ставляться з обережністю, зате завжди впевнені в надійності японських машин. Експерти склали рейтинг авто французьких марок, не відрізняються за якістю від «японців».

На першому місці моделі Peugeot 107, Citroen C1, які є аналогом Toyota Aygo. Збірка цих хетчбеків була налагоджена на одному заводі, у них одна і та ж платформа і технічна начинка. Відмінність криється лише в дизайні, різноманітності комплектацій і шильдиках. За бензиновий силовий агрегат, який використовується для оснащення цих машин, відповідала Toyota, а за дизельний двигун – PSA.

Друге місце у кросоверів Peugeot 4007 і Citroen C-Crosser. Ці моделі відрізняються від Mitsubishi Outlander тільки бамперами, решіткою радіатора, фірмовими шильдиками і оптикою. Все інше повністю запозичене у японського бестселера.

На третій позиції розташувалися кросовери Peugeot 4008 (колишнього покоління) і Citroen С4 Aircross, технічна начинка яких взята в Mitsubishi ASX.

На четвертому місці Renault Koleos, який є клоном Nissan X-Trail. Ці кросовери, звичайно, мають трохи більше відмінностей, ніж вищеописані авто, але, тим не менше, «основа» в них ідентична. Різниця полягає в дизайні інтер’єру і екстер’єру, розмірах, настройках підвіски і комплектаціях.

Замикає ТОП-5 Renault Kajar, аналог Nissan Qashqai.

Читайте також: Названі 10 найдешевших японських авто, які відрізняються швидкістю і якістю збірки

Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти