Українцям підказали, як уникнути штрафу за перевищення швидкості

Щоб допомогти водіям контролювати швидкість авто і попереджати про її перевищення в Україні існують різного роду програми.

На даний момент штраф за перевищення ліміту більш ніж на 20 км/год становить 255 гривень; перевищення на 50 км/год і більше – 510 гривень; перевищення швидкості, що призвело до створення аварійної ситуації – 680 гривень (з можливістю позбавлення прав). У разі плати в десятиденний термін з дати виписаної постанови передбачена знижка 50%.

Контроль швидкості авто + HUD

Програма призначена для попередження водія про перевищення швидкісного режиму під час руху за допомогою GPS. У додатку водій може виставити максимальну швидкість, а в разі її перевищення або наближення до цього показника, програма буде попереджати вас звуковим сигналом. Також можна включити контроль мінімальної швидкості.

Антирадар Radarbot

Додаток поєднує в собі повідомлення про дорожні події в режимі реального часу і кращу систему виявлення радарів за допомогою глобальної системи навігації (GPS).

Основні можливості:

сповіщення про перевищення швидкості;
режим вібрації для мотоциклістів;
повністю настроюються параметри відстаней і повідомлень. Налаштування відображення маршруту з зазначенням відстаней і параметрів повідомлень;
голосові підказки в разі перевищення швидкості;
можливість запису і створення графіка зміни швидкості протягом маршруту.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти