Блогери мандрівники пояснили водіям, як назавжди забути про запітнілі вікна в авто

З настанням холодів та погіршенням погодних умов питання позбавлення від конденсату на стеклах стає вкрай актуальним для водіїв. Запітнілі вітрові стекла не тільки створюють дискомфорт при водінні, але й становлять небезпеку, що погіршує оглядовість на дорозі. При цьому мало хто з водіїв знає, що з цією проблемою можна легко та дешево впоратися.

Блогери Мег і Хлоя ведуть свій загальний обліковий запис у TikTok @reggie_van_relay, в якому розповідають про подорожі на автомобільному фургоні та діляться порадами з іншими автомобілістами. Життя у мікроавтобусі передбачає деякі особливості, серед яких і проблема з конденсатом. В одному з роликів дівчата запропонували свій незвичайний спосіб боротьби із цією проблемою. Вони використовували старі колготки, які переробили на щось функціональне.

Вони наповнили колготки дешевим котячим наповнювачем, який легко доступний і коштує недорого. Потім вони розподілили наповнювач по ділянках стекол із підвищеною вологістю. За словами Мег та Хлої, цей незвичайний маніпуляція з колготками дозволила їм уникнути конденсації вологи на склі. Простий і дешевий спосіб дозволяє їм зберегти чіткий огляд і уникнути неприємних сюрпризів у вигляді запітнілого скла на ранок.

Источник The Sun
Не пропустите

Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом Принять