Автомир

Назвали топ-50 найнадійніших вживаних авто у віці до 8 років

Опубліковано рейтинг надійності автомобілів. До списку увійшло цілих 50 моделей з показником надійності не нижче 95,6%, передає «Твоя МАШИНА» .

Як завжди, в рамках дослідження аналізуються відповіді 13 000 автомобілістів. Водіїв запитували про поломки за останні 12 місяців, вартості та тривалості ремонту.

Жодна з представлених машин не показала рівень надійності нижче, ніж 95,6%. При цьому у трьох моделей показник надійності навіть склав 100% – вони і зайняли перші три місця. Також варто відзначити, що вік автомобілів не перевищував 8 років, так як саме такі екземпляри переважають на вторинному ринку Великобританії.

Найнадійніші б/у автомобілі:

• Toyota RAV4, 2013-2019 (100%);
• Lexus RX Hybrid, 2016 Н.В. (100%);
• Honda Jazz, 2008-2015 (100%);
• Toyota Yaris Hybrid, 2011-2020 (99,6%);
• Lexus NX Hybrid, 2014 Н.В. (99,3%);
• Renault Duster, 2018 Н.В. (90%);
• Skoda Citigo, 2012-Н.В. (98,9%);
• Alfa Romeo Giulietta, 2010-Н.В. (98,9%);
• Hyundai i10, 2014-2020 (98,8%);
• Hyundai i20, 2011-Н.В. (98,6%);
• Mini Countryman 2017-Н.В. (98,4%);
• Lexus IS, 2013 Н.В. (98,4%);
• Lexus CT, 2011-Н.В. (98,3%);
• Toyota Corolla Hybrid, 2018 Н.В. (98,2%);
• BMW X1, 2015 Н.В. (98,1%);
• Volkswagen Up !, 2012-Н.В. (98%);
• Skoda Superb, 2016 Н.В. (98%);
• Mercedes GLA, 2014-2020 (98%);
• Mazda CX-3, 2016 Н.В. (98%);
• Kia Picanto, 2011-2017 (98%);
• Skoda Karoq 2017-Н.В. (97,8%);
• Volvo XC40 2017-Н.В. (97,7%);
• Hyundai Ioniq Hybrid 2017-Н.В. (97,3%);
• Toyota Auris Hybrid, 2013-2019 (97,2%);
• Ford Mondeo, 2014 Н.В. (97,2%);
• Suzuki SX4 S-Cross, 2013 Н.В. (97,1%);
• Volkswagen Tiguan, 2016 Н.В. (96,9%);
• Honda Jazz, 2015 Н.В. (96,9%);
• Alfa Romeo Giulia, 2016 Н.В. (96,9%);
• BMW 2-Series, 2014 Н.В. (96,8%);
• Opel Mokka, 2012-2019 (96,7%);
• Skoda Fabia, 2015 Н.В. (96,7%);
• Lexus RX, 2009-2016 (96,7%);
• Jaguar I-Pace, 2018 Н.В. (96,7%);
• Mercedes-Benz E-Class, 2009-2016 (96,5%);
• Mazda 2, 2015 Н.В. (96,5%);
• Mazda CX-5 2017-Н.В. (96,4%);
• Ford Focus, 2018 Н.В. (96,4%);
• Volvo XC40 2017-Н.В. (96,3%);
• Skoda Karoq 2017-Н.В. (96,3%);
• Mazda 6, 2013 Н.В. (96,2%);
• Ford C-Max, 2011-Н.В. (96,1%);
• Mini hatchback, 2014 Н.В. (96%);
• Skoda Octavia, 2013-2020 (95,9%);
• Skoda Kodiaq, (2016 Н.В.) 95,9%;
• Seat Leon, 2013-2020 (95,8%);
• Volkswagen T-Roc, 2018 Н.В. (95,7%);
• Porsche Macan, 2014 Н.В. (95,7%);
• Renault Captur, 2013-2019 (95,6%);
• Audi Q5 2017-Н.В. (95,6%).

Recent Posts

Патрульні «Фантоми» за перший день роботи оштрафували 810 водіїв

Перший день роботи патрульних автомобілів-«Фантомів» у Києві та Київській області завершився 810 постановами про штрафи.…

01.09.2026

Скільки коштує проїхати 100 км в Україні: бензин, дизель, газ чи електрика — новий розрахунок

Вартість експлуатації автомобіля в Україні продовжує змінюватися разом із цінами на пальне. Наприкінці липня дизельне…

31.08.2026

«Фантомні» патрулі вже виїхали на дороги: як непомітні патрульні автомобілі фіксують порушників

З 31 серпня 2026 року на дорогах Києва та Київської області почали працювати перші три…

31.08.2026

Де у Львові пройти навчання на категорію B: порівняння автошкіл

Де у Львові пройти навчання на категорію B: порівняння автошкіл Для навчання на категорію B…

27.08.2026

Українці масово обирають молоді вживані авто: названо ТОП-10 найпопулярніших моделей

У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…

26.08.2026

Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах

Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…

25.08.2026