Сторінка рубрики

Фото

На сторінках порталу «Твоя МАШИНА» зібрані фотографії авто різних брендів, років випуску й рендерні зображення.
Галерея сайту містить в собі безліч крутих фото транспортних засобів, які тільки з’явилися в продажі, або тих, що намалювали дизайнери уявляючи, яким може бути новий автомобіль.
Звичайно ж не обійшлося і без знімків від фото шпигунів, які регулярно й пильно слідкують за усіма випробуваннями майбутніх новинок. Вони фотографують машини в усіх деталях, не дивлячись на те, що транспортні засоби добре закамуфльовані, їм вдається показати авто з усіх сторін, а іноді навіть заглянути в салон та показати дизайн інтер’єру.
Зазвичай, художники й дизайнери створюючи рендерні зображення нової моделі, використовують шпигунські фото в якості основи, а вже потім додають деталі, які на їхню думку можуть бути присутніми в дизайні новинок.
Слідкуючи за новинами на сайті ви зможете самостійно відстежувати всі свіжі світлини транспортних засобів, а також порівнювати чи є схожість між рендерними зображеннями та автомобілями, які з’являються згодом. Іноді дуже цікаво спостерігати за тим, що фантазія незалежних творців залишається лише на рендерах, навіть коли авто має цікавий зовнішній вигляд, через те, що дизайнери бренду мають своє бачення стосовно екстер’єру та інтер’єру нових машин.
Також ви завжди будете в курсі всіх останніх новин, тому підписуйтесь на наш сайт, щоб нічого не пропустити.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти