Сторінка рубрики

Розмитнення авто

Останнім часом імпорт вживаних автомобілів в Україну за обсягом перевищує кількість ввезених нових машин. Особливою популярністю користуються авто з Європи та США, адже вони коштують дешевше не тільки нових машин, а і вживаних, які продаються на українському вторинному ринку. Але левова частка вартості йде на розмитнення іноземних транспортних засобів.
Портал «Твоя МАШИНА» постійно слідкує за оновленнями, які стосуються даної теми, адже весь час приймаються нові законопроекти,  які змінюють правила ввезення машин в країну.
Тому, на сторінках сайту регулярно публікуються свіжі новини, які висвітлюють всі проблеми, з якими стикаються власники автомобілів, які ще нерозмитнені та водії, які пересуваються на так званих євробляхах.

Правила розмитнення авто в Україні

01 квітня 2021 року за новими правилами розтаможка авто із США зросла в ціні. А для власників транспортних засобів на єврономерах, які не встигли розмитнити транспортні засоби до кінця 2020 року зараз діють спрощені умови митного оформлення. Закон вступив в дію 15 травня 2021 року. Але діяти пільгові умови будуть лише 180 днів, для учасників АТО / ООС період збільшується до 270 днів.

Авто з Європи

Власники іномарок з Європи постійно борються за свої права та вимагають зменшити вартість митних зборів. Адже купуючи дешеву машину за кордоном не розраховуєш на те, що після всіх митних зборів і після того, як машина отримає українську реєстрацію та номер, її вартість буде дорівнювати вартості вживаного авто на вітчизняному ринку. Тут навіть калькулятор не потрібен, щоб це порахувати.
Є і такі, що виступають проти ввезення в країну машин з Європи, вони обґрунтовують свою позицію тим, що транспортним засобам вже багато років і вони не відповідають актуальним екологічним стандартам, тим самим забруднюють навколишнє середовище нашої країни.

Авто із США

Як правило, до авто з Америки суспільство відноситься краще, через те, що машини нові, а їх менша вартість пояснюється тим, що авто потрапило в ДТП. Але після підняття вартості митного оформлення, привезти машину з США до України вже не так і дешево.
Останні новини по даній темі та статті з порадами ви завжди можете прочитати на сторінках нашого порталу, тому підписуйтесь на розсилку новин, щоб нічого не пропустити.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти