Сторінка рубрики

Французькі авто

Французькі автомобілі дуже популярні в Україні, наймасовішою моделлю на вітчизняних дорогах є Renault Logan, який відрізняється своєю надійністю, а найголовніше бюджетною вартістю. Взагалі Франція вважається однією з піонерів в автомобілебудуванні, тому «Твоя МАШИНА» розповість вам, як розвивалася автомобільна промисловість в країні вина та сиру та який стан має зараз.

Історія автомобільної промисловості

Автомобільна промисловість Франції почала свій розвиток ще у XVIII столітті. Вже у кінці XIX століття на арені з’явилися імена тих, чиї назви авто ми зараз добре знаємо. Так у 1896 році Арман Пежо розпочинає виробництво своїх власних двигунів на свої легкові машини.
Через два роки брати Луї, Марсель і Фернан Рено продають перший автомобіль марки «Renault».
В 1919 році з’являється не менш відома марка «Citroën», яку заснував Андре Сітроен.
До 1940 року французький автопром виготовляв майже половину усього світового обігу транспортних засобів.
Після закінчення Другої світової війни і до 2000-го року дана галузь займала 4-те місце у світі.

Найпопулярніші французькі марки

У Франції існують такі популярні бренди, як:

  • Peugeot,
  • Renault,
  • Citroën,
  • Bugatti.

За свою багаторічну історію, кожна машина цих брендів добре відома автолюбителям з усього світу. Не менш відомими є і логотипи, які час від часу змінюються.

Сучасний стан автомобільної промисловості

В даний час автомобільна галузь займає 13-ту сходинку у світовому рейтингу обсягів виробництва, а серед країн Европи – 3-ть, більше автомобілів випускають тільки у Німеччині та Іспанії.
Серед українців французький автопром користується популярністю, а деякі марки навіть перемагають у загальнонаціональних конкурсах.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти