Сторінка рубрики

Renault

Renault – один із найпопулярніших світових та європейських виробників авто, тому існує велика ймовірність, що ваш автомобіль саме цієї марки. Рено має понад столітню історію і зарекомендував себе як виробник доступних та комфортних авто, саме тому ми не могли залишити його осторонь, особливо враховуючи те, що Україна є активним імпортером цих автомобілів. Твоя МАШИНА розкаже з’явилася компанія і яке її місце на ринку зараз?

Коротка історія бренду Рено

Історія Renault почалась як звичайний спір, коли в 1898 році механік-самоучка Луї Рено сконструював щось на кшталт візка з двигуном на 0,75 кінських сил і побився об заклад, що його автомобіль з прямою передачею подолає 13 градусний підйом на Монмартрі. Луї виграв та отримав замовлення на 12 авто, після чого заснував компанію Renault.
До другої світової Рено спеціалізувалась на випуску преміум-авто Nervastella, Vivastella і Vivasport. Організаційною новацією компанії стало введення торгових центрів, які значно спростили придбання та сервісне обслуговування авто. Під час війни заводи Рено були націоналізовані німецькою окупаційною адміністрацією, однак в цей час конструктори розробили модель 4СV. Після перемоги машина стала символом доступного для населення авто і допомогла в короткі строки відновити роботу постраждалої під час війни компанії.
Від 70-х Renault переживає бурхливий розвиток, випустивши ряд вдалих рішень, зокрема економну малолітражку R5 та Espace який став першим мінівеном в Європі. Багато моделей цієї компанії, розроблених у 80-90-х досі оновлюється та виходить у виробництво з новим дизайном та двигунами (незмінний тільки логотип) – серед них до прикладу Twingo та  Scenic.
Однак, Renault не французька марка – це транснаціональна корпорація, яка володіє акціями Dacia, Samsung Motors, «АвтоВАЗ» та Alpine. Група також тісно співпрацює з Nissan та Mitsubishi Motors, які разом формують світовий автомобільний альянс Renault-Nissan-Mitsubishi.

Чим вирізняються автомобілі Renault

Renault – це в першу чергу доступні та збалансовані автомобілі для широго кола покупців. Компанія володіє кількома брендами і представлена у всіх ринкових нішах, однак беззаперечним лідером Рено є серед:

  • мінівенів;
  • седанів.

Авто Рено відрізняють невисока вартість та відносно дешеве обслуговування, комфорт, а також динамічно змінюваний дизайн. Кожний новий модельний ряд компанії вирізняється економічністю та застосуванням технологічних рішень, які дозволяють зробити машину комфортнішою без суттєвого здорожчання.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти