Сторінка рубрики

Німецькі авто

Німецькі автомобілі асоціюються з якістю, надійністю та довговічністю, тому вони є одними з найпопулярніших серед автолюбителів у всьому світі.
Портал «Твоя МАШИНА» розповість вам, як розвивалася автомобільна промисловість Німеччини та який стан має зараз.

Історія автомобільної промисловості

Німеччина вважається батьківщиною автомобіля в сучасному розумінні. Ще в 70-х роках ХІХ століття Карл Бенц та Ніколас Отто не бувши знайомими винайшли двигун внутрішнього згоряння.
Вже у 20-х роках ХХ століття Карл Бенц і Готліб Даймлер об’єднали свої компанії в одну «Daimler-Benz» і розпочали випускати машини під маркою Mercedes-Benz.
В кінці 20-х років ХХ століття розпочалося виробництво автомобілів компанією «BMW».
Пізніше з’явилися не менш відомі автомобільні компанії Volkswagen і Porsche.

Найпопулярніші німецькі марки

Найпопулярнішим авто можна сміливо вважати Volkswagen Käfer, що в перекладі означає «Жук», відома назва, так? Ця модель стала наймасовішою машиною у світі, її випускали на різних континентах з 1938 року по 2003 рік не сильно змінюючи конструкцію.
Найвідоміші автомобільні бренди:

  • Audi,
  • BMW,
  • Mercedes-Benz,
  • Opel,
  • Volkswagen,
  • Porsche.

Кожна марка і логотипи з цього списку добре відомі усім автолюбителям, а перші три, взагалі, відносяться до відомої «німецької трійки», на яку рівняються усі виробники машин.

Сучасний стан автомобільної промисловості

У Німеччині кожного року випускають близько 6 мільйонів автомобілів, ці обсяги роблять її лідером серед країн Європи. У світі обсяги автомобілебудування займають 4-ту сходинку, поступаючись Китаю, Японії і США.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти