Сторінка рубрики

Американські авто

Американські автомобілі дуже популярні у всьому світі, адже за роки свого існування вони зарекомендували себе, як якісні та надійні авто. Портал «Твоя МАШИНА» запрошує вас до екскурсу в історію та пропонує згадати коли та хто почав розвивати дану галузь промисловості, а також розповісти, яке місце займає автомобілебудування США зараз.
Історія автомобільної промисловості Америки
Історія автопрому Сполучених Штатів розпочалася у далекому ХІХ столітті, а саме в 1890-ті роки коли за справу взявся Генрі Форд і розпочав масове виготовлення автомобілів. Звісно він був не єдиним, з’являлися компанії й вже в середині 1900-х років бурхливий розвиток даної галузі вивів виробництво на лідируючу позицію у всьому світі. Америка тримала «пальму першості» до 1981 року, а зараз посідає друге місце у світі за обсягами виробництва, випускаючи 8-10 млн машин щорічно.

Найпопулярніші автомобільні марки США

Мабуть, найпопулярніша марка – це Ford, а модель Focus взагалі справжній народний улюбленець, але є й інші, тому пропонуємо вам список найпопулярніших американських брендів:

  • Chevrolet;
  • Cadillac;
  • Ford;
  • Chrysler;
  • Dodge;
  • Ram;
  • Hummer;
  • Jeep;
  • Tesla.

Ми впевнені, що вам добре відомі ці назви, і коли ви їх почули, з легкістю уявили собі їх логотипи.
Сучасний стан автомобільної промисловості
Американські гіганти General Motors, Ford Motor Company та FCA поступово до 2030 року планують відмовитися від транспорту з ДВС та перейти на виготовлення електромобілів.
Ця тенденція спостерігається не тільки в США, а й у всьому світі, бо машина повинна бути не тільки надійною, а ще відповідати екологічним стандартам і нормам викидів, які з часом стають все біль жорсткими.

Американські авто в Україні

В останні роки в на вітчизняних дорогах зросла кількість машин з американськими емблемами, які везуть в Україну з США.  Купівля авто на аукціоні, де американські страхові компанії продають машини, які потрапили в ДТП, виявилася вигіднішою, ніж купувати транспортні засоби на внутрішньому ринку.
Однак, правила ввезення та розмитнення весь час змінюються, тому підписуйтесь на нашу розсилку новин та будьте в курсі того, що відбувається.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти