Сторінка рубрики

Концепти

Концепт-кар – це прототип майбутнього авто, який створений для демонстрації нового дизайну, стилю і технологій. Зазвичай їх представляють на автошоу і по реакції глядачів визначають майбутнє тих чи інших рішень.
На сторінках порталу «Твоя МАШИНА» публікуються тільки свіжі новини та фото, які стосуються концептів нових автомобілів. А на екземпляри минулих років можна подивитися в архіві та порівняти, чи зміг хоч один з представлених прототипів стати серійним автомобілем. Адже зазвичай концепти створюються не для того, щоб піти у серійне виробництво. Їх будують для підтримки образу бренду, готують суспільство до радикальних змін в дизайні або технічних характеристиках. Задають своєрідну планку для майбутніх досліджень і розробок.

Історія створення

Першою компанією, яка побудувала концепт-кар стала General Motors. Саме дизайнеру Харлі Ерлу приписується створення першої концептуальної моделі «Buick Y-Job» в далекому 1938 році. В арсеналі дизайнера ще декілька найвідоміших в світі концептів:

  • General Motors Le Sabre створений в 1951 році;
  • Cadillac Cyclone сконструйований в 1959 році.

Дизайн

Кожен екземпляр в якійсь мірі є твором мистецтва. Екстер’єр повинен відповідати загальній філософії бренду та приносити естетичне задоволення.
Нерідко зовнішній вигляд або силова установка концепту дуже революційні. Для створення можуть використовуватися доволі екзотичні матеріали, такі як папір або вуглецеве волокно. Авто може мати незвичайні двері або незвичну кількість коліс.

Щоб залишатися завжди обізнаними, підписуйтесь на наш сайт та слідкуйте за статтями про концепт-кари.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти