Сторінка рубрики

Новинки

Світ автомобілів змінюється з вражаючою швидкістю. Якщо всього кілька десятків років тому в Україні нові машини з’являлися не так вже й часто, то з розвитком сучасних технологій і швидкого поширення інформації, дуже важливо бути в курсі всіх подій. Які авто вперше з’являться в магазинах офіційних представників відомих світових брендів в Україні в 2021 році? Наскільки досконалими стали електричні автомобілі? Про все це ви дізнаєтесь на порталі «Твоя Машина». Наш сайт розділений на блоки, щоб читати інформацію і переглядати відео вам було максимально зручно.
Ми пропонуємо:

  • фото-огляди – розглядайте новинки автомобільного ринку з усіх сторін;
  • максимум інформації про місткість машин, їхні технічні характеристики та можливості;
  • експертні статті – ви дізнаєтесь, чи варто купувати новинки авто або віддати перевагу більш «перевіреним» часом моделям відомих компаній;
  • повні відео-огляди і тест-драйви – оцінюйте новинки автомобілів, їхній дизайн та потужності, не відвідуючи салон.

Також на нашому сайті представлений окремий розділ з автотюнингу. Тут ви дізнаєтеся, чи планують тюнінг-ательє випуск аксесуарів для модернізації зовнішнього вигляду машин.
Хочете бути в курсі всіх подробиць та «не відставати від життя» світового і вітчизняного автопрому? Підписуйтесь на розсилку новин від порталу «Твоя Машина». У нас завжди тільки свіжа інформація. Каталог оновлюється кілька разів на день. Наші фахівці уважно стежать за новинами найвідоміших виробників автомобілів, щоб ви були в курсі всіх подій.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти