Сторінка рубрики

Ford

Ford – п’ята у світі за обсягом виробництва автомобілів та одна з найбільш знакових сімейних компаній Америки. Засновник марки Генрі Форд змінив ведення бізнесу та “посадив на колеса” весь світ на початку 1900-х років. Він ввів 8-годинний робочий день та створив конвеєр, що скоротив час збирання й собівартість Model T або “Жерстяної Ліззі”. В результаті автомобіль з розкішної новинки перетворився на доступний засіб пересування.
На дорогах бренд легко впізнати по “синьому овалу” – найпотужнішому символу автомобільної промисловості. Історія візуального знака тісно пов’язана з розвитком компанії. Складна первісна емблема з хитромудрою листяною рамкою поступово трансформувалася у простий логотип – горизонтальний овал з підписом Генрі Форда усередині. Сріблясті літери символізують аристократичність, стриманість та бездоганну репутацію бренду.

Чому скоротився модельний ряд?

Форд – це марка авто з довгим списком інновацій. Кожна машина компанії поєднує стильний дизайн та прогресивні технології. Однак низькі продажі седанів змусили знаковий бренд скоротити свої пропозиції до найпопулярніших моделей. Було схвалено рішення інвестувати в електромобілі та економічні позашляховики. У розробці знаходиться нова лінійка екологічно чистих акумуляторних електрокарів, до складу яких входять:

  • абсолютно новий середньорозмірний позашляховик Kuga;
  • електрифіковані версії бестселерів Fiesta та Focus;
  • семимісний кросовер Explorer Plug-In Hybrid.

Найліпший спосіб оцінити інноваційні характеристики – сісти за кермо та здійснити пробну поїздку на майданчику для тест-драйвів. Зробити це можна в офіційних дилерських центрах Ford, а дізнатися подробиці на сайті “Твоя машина”. Тут розміщуються лише актуальні новини, відеоогляди та фото найочікуваніших моделей культового бренду у гібридних комплектаціях.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти