Сторінка рубрики

Нові авто

В Україні нові авто демонструють рекордні темпи продажів. В середині літа показники впритул наблизилися до позначки 8 тис. штук в місяць. Це на 22% більше, ніж у липні минулого року. Зростання українського авторинку провідні оператори пов’язують:

зі зміцненням національної валюти та одночасним зниженням гривневого еквівалента роздрібних цін;
відкладеним попитом й оновленням корпоративного сегмента;
ліберальними цінами та спеціальними акціями, призначеними для розпродажу легковиків попереднього року виробництва.
Україна також прийняла закони, які тимчасово звільняють легкові машини з іноземною реєстрацією від оподаткування ввізним митом. Спрощена растаможка принесла державі сотні мільйонів гривень. Однак українці замість “евроблях” стали частіше зупиняти вибір на китайських кросоверах. Які бюджетні моделі увійшли в топ, можна дізнатися на сайті “Твоя МАШИНА”. Це надійний GPS у світі автомобілів.

Поради експертів
За даними Укравтопрому, в 2021 році реєстраційні номери вже отримали майже 48 500 нових легковиків. Навіть за мінусом “евроблях”, якіновий закон тимчасово звільняє від ввізного мита, це на 30% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У загальному обсязі показник досягає 7%. Провідні оператори вважають, що ця цифра може збільшитися, якщо одночасно спрацює низка факторів:

достатній запас популярних моделей на складах імпортерів;
стабільність гривні;
зростання доходів населення;
подорожчання б/у авто в ЄС і США.
Сплеск купівельної активності експерти автопрому вважають хорошим сигналом та відносять зростальний продаж до ознак відновлення ринку. Потенційне збільшення обсягів продаваних легковиків прискорить появу останніх бюджетних і преміум моделей різних марок, на які чекають українці.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти