Сторінка рубрики

Jeep

Jeep – це культовий американський бренд з яскравою історією й миттєво впізнаваними транспортними засобами. Запущені у 1941 році спеціально для військових потреб, джипи стали першими повнопривідними авто масового виробництва. Модельний ряд, що в минулому складався з пікапів, фургонів і родстерів, сьогодні пропонує виключно позашляховики.
Як будь-який інший бренд, компанія розробила власний логотип у вигляді решітки радіатора та двох фар. Проте емблема ніколи не прикрашала машини, тому що створювалася тільки для маркетингових стратегій. Перш ніж замовляти тест-драйв у одному з автосалонів офіційної дилерської мережі, перегляньте фото та ознайомтеся з характеристиками популярних моделей або китайських версій на сайті “Твоя МАШИНА”.

Легендарні позашляхові якості

Джип – це потужний автомобіль, створений для подолання будь-яких перешкод і протистояння будь-яким погодним умовам. Машина тестується на підступних трасах у сувору погоду, щоб гарантувати однаково безпечне пересування по рівній та перетятій місцевості. Найвідоміший американський позашляховик продається майже у 200 країнах світу. Моделі Wrangler, Cherokee і Grand Cherokee мають найбільший попит у Європі та Україні, де продажі демонструють впевнене зростання, тому що:

  • перевага по висоті покращує видимість для водіїв;
  • нескінченні функції безпеки та надійного буксирування;
  • повний привід 4×4, різноманітна якісна комплектація дозволяють успішно справлятися з перешкодами, забезпечують стійкість та плавну їзду;
  • просторі з достатньою кількістю місця для комфортної подорожі й зберігання купи речей;
  • універсальні – слушні для гірських походів, сімейних пригод та інших цілей;
  • до копійки виправдовують вкладені гроші, тому що довговічні й невибагливі в обслуговуванні.

Попри класичний дизайн без зайвих вишукувань, джип виділяється на дорозі, привертає увагу й залишає приємні емоції. Їзда на американському позашляховику – суцільне задоволення. Чудова керованість спрощує пересування всередині та за межами міста. Можливість налаштування під особистий смак збільшує комфорт. Jeep – найкраща машина для реального життя.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти