Сторінка рубрики

Audi

Audi – марка німецьких люксових авто й дочірня компанія концерну Volkswagen Group. Складна історія бренду почалася в 1909 році, коли піонер автомобілебудування Август Хорх запустив свої перші підприємства. Сьогодні кожна машина ауді уособлює високу якість збірки, авангардний дизайн і спортивний характер. Серед причин успіху компанії – схильність до інновацій: від технології повного приводу quattro до моделей з автоматичним водінням.
Культовий логотип з’явився, коли чотири німецьких підприємства об’єдналися в Auto Union. Добра емблема повинна бути легко впізнаваною й такою, що запам’ятовується. Символ злиття чотирьох автовиробників знає весь світ. Компанія досягла цього за допомогою чотирьох хромованих кілець.

Чим відрізняється продукція марки?

Підтримувати постійне зростання продажів допомагає регулярне оновлення модельного ряду. Нові технічні характеристики, функції та комплектація роблять машини бренду більш комфортними, безпечними й легкими в управлінні:

  • вентильовані сидіння дають можливість управляти мікрокліматом й покращувати комфорт в салоні без кондиціонування;
  • інтуїтивно зрозуміле динамічне рульове керування підвищує безпеку їзди;
  • датчики активної підвіски визначають серйозність дорожніх ухилів і регулюють висоту автомобіля для легшого подолання нерівностей.

Нещодавно діапазон розкішних родстерів, седанів і позашляховиків преміумкласу розширили електричні моделі E-Tron та E-Tron Sportback. Кожен автомобіль з нульовим викидом вуглецю напряму конкурує з аналогами BMW і Mercedes. Більше про готові до запуску новинки знає редакція “Твоя Машина”. На сайті розміщуються найсвіжіші новини автосвіту, корисні поради, фото та відео тест-драйвів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти