Сторінка рубрики

Porsche

Porsche – німецький виробник найзнаменитіших у світі автомобілів класу люкс. Витончений дизайн і чудова інженерія – невіднятні частини базової комплектації кожної моделі. Всі, хто має привілей водити порш, знають, чому ці машини називають розкішними. Розширення модельного ряду спорткарів, седанів і позашляховиків збільшило продажі, стабільність та прибутковість люксової автомарки.
Фердинанд Порш запустив бренд у Штутгарті в 1931 році, тому що не міг знайти ідеальний автомобіль. Тому історія компанії почалася з ідеї створення красивого авто з приголомшливими аеродинамічними характеристиками, яким став легендарний спорткар 911. Логотип марки шанує місто Штутгарт, де досі розміщуються штаб-квартира й головний завод. Емблема символізує високий статус, якість і розкіш машини.

Що робить бренд особливим?

Автомобіль німецького виробника виділяється ідеальною збалансованістю. Бренду вдалося досягти заповітної мети – скомбінувати помітний зовнішній вигляд з ідеальними внутрішніми механізмами. Від повної синхронізації та точності реакцій на дотики здається, що машина читає думки водія. В результаті розкішне авто забезпечує гладку, як шовк їзду.
Пропозиції марки на автосалонах – це шедеври з ексклюзивними функціями, що надають унікальний досвід водіння. Як вибрати та де купити автомобіль мрії знає онлайновий ресурс “Твоя МАШИНА”. Тут зібрані фото та корисна інформація про мега популярні моделі німецького бренду в Україні.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти