Сторінка рубрики

Volkswagen

Volkswagen – один з найстаріших виробників авто у світі. Німецька марка пропонує за доступною ціною: безпеку та комфортну їзду, що приносить задоволення навіть найбільш просунутим водіям. Кожна машина від культового «жука» до преміальних позашляховиків – це повний набір характеристик, здатних принести максимальну віддачу від водіння:

  • високопродуктивність;
  • плавність ходу;
  • надійність двигуна;
  • інтелектуальні технології;
  • інноваційні функції безпеки;
  • низькі витрати на обслуговування;
  • привабливі гарантійні зобов’язання.

Потужні позиції німецької компанії на провідних автомобільних ринках світу забезпечують розгалужені торговельні мережі та партнерські відносини з іншими знаменитими брендами. До продуктового кейса входять легкові автомобілі Skoda, Audi, Ducati, Porsche. Довговічність та паливна економічність сприяють зростанню продажів vw у США, Китаї та Україні.

Секрети привабливості німецького автовиробника

Історія марки почалася в 1937 році у Вольфсбурзі, де урядом Німеччини було запущено масове виробництво недорогих “народних автомобілів”. Відтоді модельний ряд обмеженого асортименту продукції для економних покупців удосконалився та розширився до різноманітного спектра преміальних легковиків.
Німецький виробник багато років поспіль отримує найвищі оцінки з надійності й пропонує водіям такі функції безпеки як моніторинг сліпих зон, екстрене гальмування та автоматичне дальнє світло. Комплектація не обмежується якісними вузлами й агрегатами. Кожна модель відрізняється інноваційним дизайном, елегантною обробкою салонів, стильними аксесуарами та сидіннями, що забезпечують належну стійкість і підтримку. Більше актуальної інформації про фольксваген та фото популярних моделей пропонує онлайн ресурс “Твоя МАШИНА”.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти