У найближчому майбутньому популярна модель Skoda Octavia отримає цифрову панель приладів. Цю опцію модель успадкує від кросовера Karoq.
До цього часу Volkswagen Golf і SEAT Leon вже отримали повністю цифрову панель приладів, чого не можна сказати про Skoda Octavia. Однак незабаром ситуація зміниться, і чеська марка почне опціонально пропонувати свій універсал/ліфтбек з цифровою «приборкою».
Опція вже доступна в онлайн-конфігураторі на іноземних сайтах чеського бренду за ціною в 351 євро.
На майбутньому автосалоні в Женеві компанія Skoda має намір показати нову модифікацію Octavia, яка вже буде оснащуватися цифровою панеллю приладів. Цікаво, що на даному автомобілі ця опція була ще восени 2016 року.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…