Компанія Skoda прагне зробити життя своїх клієнтів більш комфортним, тому в якості аксесуару пропонує їм придбати самокат, повідомляє auto.24tv.ua.
Прем’єра складного самоката Skoda відбудеться в рамках майбутнього автосалону в Женеві. Автовиробник повідомляє, що модель вийшла компактною і легкою, що дозволяє розмістити її під підлогою багажника поруч із запасним колесом.
Габарити самоката в складеному вигляді складають 41 см у висоту і 48 см в довжину. Вага моделі, завдяки використанню в конструкції алюмінію, не перевищує 5 кг. При цьому самокат здатний витримати навантаження до 100 кг.
Пропонувати самокати будуть в якості опції покупцям моделей Octavia і Superb. Вірогідно, компактний пристрій допоможе водіям добиратися до кінцевого пункту поїздки в разі, якщо не вдалося припаркуватися поруч з офісом або магазином. Також самокат може стати корисним, якщо автомобіль зламається.
Де у Львові пройти навчання на категорію B: порівняння автошкіл Для навчання на категорію B…
У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…