У місті Дайе, в провінції Хубей (Китай) почали тестування нової системи, що попереджає порушення пішоходами правил дорожнього руху.
Тепер будь-кого, хто спробує вийти на проїжджу частину на червоне світло, зі спеціально встановлених стовпчиків буде обливати струменем теплої води. Одночасно з цим з динаміків почне звучати застереження “Будь ласка, не переходьте вулицю, зараз це небезпечно”. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на South China Morning Post.
Також система обладнана функцією фотофіксації: знімок особи порушника буде автоматично передаватися до відповідних органів, а також виводитися на екран неподалік від дороги.
Влада міста виділила на розробку системи близько 207 тисяч доларів. У разі успішного завершення тестування аналогічним чином будуть обладнані всі пішохідні переходи міста.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…