Найбожевільніший Rolls-Royce: турбовісімка, «механіка» і супервитривала підвіска (ВІДЕО)

Американське видання Road & Track протестувало найбожевільніший «Роллс-Ройс» – седан Silver Shadow II 1978 року із турбомотором та «механікою»

Автомобіль під назвою Trolls Royce сконструював блогер і винахідник Корбін Гудвін, який прославився в 2003 році проектом «Мазди» RX7 з V-подібною “вісімкою».

В автомобілі використовується «роллс-ройсовская» 6,75-літрова “вісімка”, якій додали величезну турбіну. Гудвін не знає точно, скільки саме тепер видає агрегат, але він вважає, що потужність становить близько 400 «коней».

Мотор працює в парі з чотириступінчастою механічною коробкою передач, знятої із старого дизельного пікапа Ford. Колеса у машини – від Porsche Panamera. Підвіску авто отримало від позашляховика.

 

 

 

Share
автор
Kosar Denys

Recent Posts

Назвали топ-5 найкращих корейських автомобілів, які довго служать і не підводять

Корейський автопром останнім часом значно підвищив якість своїх автомобілів, що зробило їх одними з найнадійніших…

16.04.2025

Термін – 10 днів, інакше штраф: кому з водіїв необхідно терміново замінити права

Українські водійські права зазвичай дійсні протягом 30 років, тому багато водіїв забувають про необхідність їх…

16.04.2025

Новий бюджетний гібридний кросовер MG ZS представили в Україні

Український ринок поповнився новим поколінням доступного кросовера MG ZS. Модель вийшла одразу в кількох модифікаціях…

16.04.2025

ТОП-5 японських автомобілів, які довго служать і не підводять

Японські авто давно зарекомендували себе як приклад надійності, витривалості та простоти в обслуговуванні. У багатьох…

15.04.2025

Скласти іспит на водійські права онлайн через «Дію»: Мінцифра розробляє нову послугу

Мобільний застосунок «Дія» вже давно став універсальним інструментом для українців — тут можна зберігати документи,…

15.04.2025

Як часто потрібно змінювати моторне мастило в сучасному автомобілі

Заміна моторного мастила — одна з ключових процедур технічного обслуговування автомобіля. І хоча ще кілька…

15.04.2025