На одному із американських аукціонів був помічений Ford Mustang 1973 року випуску, практично в ідеальному стані. Першим його власником був робітник складальної лінії Ford, на ім’я Ренді. Разом зі своєю дружиною Донною, вони купили спорткар в честь народження первістка.
Після народження другої дитини у них в гаражі з’явився Ford Thunderbird. В дев’яностих роках Ренді помер, тому Ford Mustang роками стояв в гаражі, поки не був куплений колекціонером зброї, який вирішив перепродати машину.
Спорткар в повній комплектації і має пробіг лише 12 800 кілометрів. Майже всі його оригінальні деталі було збережено. Під капотом Ford Mustang знаходиться 179-сильний 5,8-літровий атмосферний двигун V8. Він дозволяє розганятися до 100 км\год всього за 8,5 секунди. Максимальна швидкість складає 185 км\год.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…