Categories: Автосвіт

Porsche почала приймати попередні замовлення на свій перший електрокар

Компанія Porsche оголосила початок прийом попередніх замовлень на свій перший повністю електричний спорткар. Новинка отримала назву Taycan.

Для підтвердження замовлення клієнту необхідно внести передоплату. На жаль, поки невідомо, коли перші екземпляри новинки доберуться до покупців.

Раніше повідомлялось, що Porsche налагодить серійний випуск свого першого автомобіля з повністю електричною установкою на підприємстві в Німеччині до 2020 року.

Нагадаємо, силова установка спорткара складається з двох електромоторів потужністю 440 кВт або 600 кінських сил. Автомобіль здатний проїхати без підзарядки близько 500 км.

Recent Posts

Українці масово обирають молоді вживані авто: названо ТОП-10 найпопулярніших моделей

У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…

26.08.2026

Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах

Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…

25.08.2026

Топ-10 автомобілів, які найкраще зберігають ціну через 5 років

Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…

20.08.2026

В Україні повернуть «Фантоми»: водіїв почнуть контролювати непомітні патрульні авто

В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…

19.08.2026

В Україні запрацюють 50 нових камер автофіксації: де саме вони з’являться

З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…

19.08.2026

Популярні, але проблемні: 10 автомобілів, які можуть розорити власника після покупки

На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…

17.08.2026