Компанія Tesla відновлює виробництво автомобілів на заводі в Каліфорнії, США. Збірку електрокарів запускають, незважаючи на діючу заборону місцевої влади, введену через пандемію COVID-19.
Про це в своєму Twitter написав глава компанії Ілон Маск.
«Tesla відновлює виробництво всупереч чинним в окрузі правилам. Я буду на заводі разом з усіма. Якщо когось заарештують, я попрошу, щоб це був тільки я», – написав Маск.
Нагадаємо, Tesla призупинила роботу заводу у Фрімонті 23 березня. При цьому Маск в одному зі своїх повідомлень уточнив, що деяким компаніям в США уже дозволили відновити виробництво. При цьому Tesla в цей список не потрапила.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…