За даними Auto Express, новий Nashan Qashqai, який дебютує вже у поточному році, буде пропонуватися з гібридною системою Nissan e-Power.
Головний операційний директор японської марки Ашвані Гупта сказав, що Qashqai прийде в Європу з e-Power – це одна з перспективних технологій марки.
«В Європі у нас буде e-Power, і у нас будуть акумуляторні електромобілі – тут ми визначаємо наші технології», – зазначив топ-менеджер.
Відомо, що E-Power використовує двигун внутрішнього згоряння в якості генератора для зарядки акумулятора, який потім задіює електродвигун через інвертор.
Невелика аварія на дорозі часто стає причиною стресу: водії поспішають, хвилюються та можуть припуститися помилок…
В інтернеті досі можна зустріти пропозиції «отримати водійське посвідчення без іспитів», «купити права онлайн» або…
Надійність автомобіля залишається одним із головних критеріїв під час купівлі, особливо якщо йдеться про машину…
У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що після купівлі автомобіля власник має лише 10 днів…
Автомобілі BMW давно заслужили репутацію машин, що поєднують динаміку, комфорт і сучасні технології. Проте навіть…
Volvo EX30 і EX30 Cross Country мають спільну електричну платформу, однакові силові установки та подібний…