Bugatti Chiron Sport оснащений 8,0-літровим W16 з чотирма турбінами, який працює в парі з семиступінчастою АКПП з подвійним зчепленням і повним приводом.
Маючи потужність у 1500 к.с. при 6700 об/хв і 1600 Нм крутного моменту в діапазоні від 2000 до 6000 об/хв, гіперкар розганяється до «сотні» за 2,4 секунди.
Його суперником став представлений 9 років тому Veyron Grand Sport L’or Blanc – це єдина модель з обробкою під фарфор, створена на заводі Konigliche Porzellan-Manufaktur. Його вартість сягає 2,4 мільйона доларів. Він має в своєму арсеналі 8,0-літровий W16 з чотирма турбінами потужністю 1001 к.с. і здатний розганятися до «сотні» за 2,46 секунди.
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…
Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…
Автомобіль – це не гаджет. Тут усе має працювати інтуїтивно, без роздумів. Але деякі виробники…