Журналіст і ведучий шоу The Grand Tour Джеремі Кларксон вибрав кращі автомобілі 2020 року в рамках національної британської премії News UK Motor Awards. Як і раніше, Кларксон назвав переможців в двох категоріях: кращий суперкар і кращий «народний» автомобіль.
На думку Джеремі Кларксона, звання кращого суперкара, а точніше, спорткара року заслуговує Eagle Lightweight GT – репліка гоночного Jaguar E-Type, побудована на агрегатах моделі першої серії. Ретрокупе з алюмінієвим кузовом ручної роботи лише небагато чим відзначиться від оригіналу, але помітно його могутніше: у новинки під капотом встановлений рядний шестициліндровий двигун об’ємом 4,7 літра, що розвиває 385 к.с. потужності і 508 Нм крутного моменту, в той час як на Lightweight E-Type стояв двигун 3.8 на 300 к.с.
Кращим “народним” автомобілем Кларксон назвав хот-хетч MINI John Cooper Works GP, тираж якого складе всього три тисячі примірників. JCW GP оснащений 306-сильною «турбочетвіркою» M Performance від кросовера BMW X2 M35i і здатний розганятися до 100 км/год за 5,2 секунди. Від звичайних MINI JCW версія з приставкою GP також відрізняється двомісним салоном з балкою замість заднього дивана.
Читайте також: Названі 20 автомобілів, смертельно небезпечних для водіїв в ДТП
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…