У Китаї в м. Тяньцзінь відкрився завод, на якому будуть випускати відроджену модель SAAB 9-3, але під маркою NEVS і з електроприводом, передають Автомобільні новини.
Як відомо, концерн General Motors припинив виробництво автомобілів SAAB у 2011 році і продав заводи SAAB шведській компанії NEVS, яка в 2015-му перейшла у власність китайців і почала співпрацювати з Dongfeng.
Результатом цього партнерства стало спільне підприємство в Китаї, на якому запустять в серійне виробництво електрокари NEVS 9-3 EV – осучаснений варіант старого доброго седана SAAB 9-3 15-річної давнини.
Модель NEVS 9-3 EV отримала 177-сильний електромотор і батарею на 46,2 кВт∙год. Заявлений пробіг на одній зарядці – 300 кілометрів. Через додаток в смартфоні можна буде дистанційно керувати зарядкою батареї і оновлювати програмне забезпечення автомобіля через Інтернет.
Поки виробництво працює в тестовому режимі. Серійний випуск стартує навесні, а на ринок машина вийде на початку літа 2018 року. Планують спершу випускати 50 тис. авто на рік, потім розширити модельну лінійку і наростити виробництво до 220 тис./рік.
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…
Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…
Автомобіль – це не гаджет. Тут усе має працювати інтуїтивно, без роздумів. Але деякі виробники…