Телеведучий з Бангкока їздить на дуже незвичайному Lamborghini Countach. Яскраве купе вражає тюнінгом і гучним звуком вихлопу.
Правда, суперкар Ламборгіні – не справжній, його зробили з старого Hyundai, причому передньопривідного. При цьому, у авто привід задній і мотор в базі. Кузов виконаний зі склопластику.
Копія Lamborghini Countach оснащена 4,0-літровим V8 від Lexus LS400, доповненим парою турбін. Механічну КПП взяли у Subaru, а підвіскою поділився Nissan Skyline GT-R32.
Загалом, Ламборгіні Кунтач зліпили з того що було. Але вийшло дуже круто.
Читайте також: У Дніпрі евакуювали елітний Maserati жовтого кольору за $ 40 000
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…